Zapraszamy wszystkich parafian, osoby związane i zaprzyjaźnione z parafią do świętowania w naszej Parafii NMP Bolesnej we Wrocławiu przy ul. Tatarakowej Wigilii Wszystkich Świętych. W tym roku pod hasłem Holy Wins, ponieważ chcemy zaadresować to wydarzenie do wszystkich parafian – od 0 do 120 lat. W ramach świętowania planowana jest Parada Wszystkich Świętych, Bal Wszystkich Świętych, Poczęstunek i Radosna Modlitwa Uwielbienia.

Proszę przesyłajcie to zaproszenie dalej do wszystkich osób związanych z naszą parafią.

Poniżej szczegóły.

18.00 – Zbiórka przy ulicy Gitarowej (boisko betonowe), chwila zabawy i rozpoczęcie przemarszu do kościoła (w czasie przemarszu będziemy rozdawać spotkanym osobom – dzieciom i dorosłym – cukierki i ulotki zapraszające na bal i modlitwę uwielbienia). Na przemarsz zapraszamy osoby w każdym wieku, najlepiej przebrane za świętych, z lampionami, światełkami. Uczestnicy dostaną też świecące aureolki. W czasie przemarszu będziemy śpiewać i radować się, więc wszelkie głośne instrumenty, które sprawdzają się w takich sytuacjach są mile widziane.

ok. 19.00 – wejście do kościoła, krótka wspólna z dziećmi modlitwa uwielbienia

19.15 – poczęstunek dla dzieci

19.45 – 21.00 – bal dla dzieci (od 0 do 8 klasy szkoły podstawowej) w sali na górze

W tym czasie 19.00 – 21.00 w kościele (początek z dziećmi) będzie nieustanna Modlitwa Uwielbienia, a w salce obok poczęstunek – gorąca herbata i coś słodkiego.

O godzinie 21.00 wspólne zakończenie wieczoru w kościele Apelem Jasnogórskim.

Kategorie: Wydarzenia