– po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców (grupa I),

– o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe.

– o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa strasza).

– w poniedziałek, wtorek i środę od Mszy św. wieczornej do godz. 21.30,

– w czwartek                                     od godz. 15.00 do 18.00

We wtorek podczas adoracji dyżur modlitwy wstawienniczej, w czwartek wspólna modlitwa różańcowa o 17.30.

3. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w następującym porządku:

– poniedziałek, wtorek, środa        po Mszach św. wieczornych

– czwartek, piątek, sobota              po Mszach św. porannych

– w niedzielę                                     o godz. 17.30.

4. Wspólnota Emaus zaprasza na spotkanie modlitewne w czwartek o godz. 19.00.

.

5. Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. i spotkania w piątek o godz. 18.00.

6. Spotkanie Kursy Biblijnego odbędzie się  w poniedziałek 14 października o godz. 19.00. Usłyszymy wykład  ks. Rajmund Pietkiewicza  pt. Pełnia czasu.

7. Seniorów zapraszamy na spotkanie w sobotę 19 października. o 10.00. Naszym gościem będzie pani dr Grażyna Dąbrowska, która opowie o znaczeniu kultury fizycznej w życiu osób starszych.

8. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Opiekunów Rodzinnych odbędzie się w sobotę 19 października o godz. 15.45. Temat tego miesiąca brzmi: „Radość ze sprawowania opieki – blaski w życiu opiekuna”.

9.  Poradnia Rodzinna organizuje cykl spotkań „Odnaleźć siebie w relacjach”.. Warsztaty będą odbywać się w poniedziałki, w godz. 18.00 – 21.30. Pierwsze spotkanie 21 października. Zapisy drogą mailową lub telefoniczną.

10. Rodziców zachęcamy do modlitwy za dzieci w  Róży Różańcowej Rodziców. W Różańcu Rodziców odmawia się codziennie jedną dziesiątkę różańca o błogosławieństwo dla dzieci. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej.

11. Kompanie Rodzin zaprasza na kolejne spotkanie w niedzielę 27 października po Mszy św. o godz. 11.00. Podczas spotkania usłyszymy konferencję Jacka i Elżbiety Gładkich „Komunikacja seksualna”. Będzie też ciepły posiłek oraz zajęcia dla dzieci.

12. Zapraszamy na Oratorium Starochińskie „Pieśń nad Pieśniami w niedzielę 27 października o godz. 16.00.

13. Zachęcamy do głosowania na projekt nr 21 Wrocławskiego Funduszu Obywatelskiego. Projekt ten dotyczy  placu sportowego przy naszej szkole.