– przed Mszą św. o godz. 9.30 zmiana Tajemnic Różańcowych,

– po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu,

– po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców oraz dzieci wczesnokomunijnych,

– o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe.

– o godz. 19.00 spotkanie uczniów klas ósmych, którzy chcę rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

– w poniedziałek, wtorek i środę od Mszy św. wieczornej do godz. 21.30,

– w czwartek                                     od godz. 15.00 do 18.00

We wtorek podczas adoracji dyżur modlitwy wstawienniczej, w czwartek wspólna modlitwa różańcowa o 17.30.

3. Od wtorku przez cały październik odprawiać będziemy nabożeństwa różańcowe w następującym porządku:

– poniedziałek, wtorek, środa        po Mszach św. wieczornych

– czwartek, piątek, sobota              po Mszach św. porannych

– w niedzielę                                     o godz. 17.30.

4. Poradnia Rodzinna zaprasza  mamy wraz z dziećmi na spotkanie Kawa z Maryją, które w tym tygodniu wyjątkowo odbędzie się w czwartek 10 października, o godz. 10.00

5. Wspólnota Emaus zaprasza na spotkanie modlitewne w czwartek o godz. 19.00.

6. Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. i spotkania w piątek o godz. 18.00.

7. Róże Żywego Różańca zapraszamy na spotkanie w sobotę 12 października po Mszy św. o 9.00.

8. Kandydatów do bierzmowania, którzy będą kontynuować swoje przygotowanie, zapraszamy na spotkanie w niedzielę 13 października o godz. 19.00.

9. Spotkanie Kursy Biblijnego odbędzie się 14 października o godz. 19.00. Usłyszymy wykład  ks. Rajmund Pietkiewicza  pt. Pełnia czasu.

10. Kolejne spotkanie seniorów odbędzie się za dwa tygodnie w sobotę 19 października. o 10.00. Naszym gościem będzie pani dr Grażyna Dąbrowska, która opowie o znaczeniu kultury fizycznej w życiu osób starszych.

11. Poradnia Rodzinna organizuje cykl spotkań „Odnaleźć siebie w relacjach”. Zapraszamy na wspólne poszukiwanie harmonii w relacji z innymi, z samym sobą i z Bogiem.
Warsztaty będą odbywać się w poniedziałki, w godz. 18.00 – 21.30.
Pierwsze spotkanie 21 października. Zapisy drogą mailową lub telefoniczną, ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

12. Rodziców zachęcamy do modlitwy w intencji dzieci własnych oraz z wszystkich dzieci z naszej wspólnoty parafialnej. Żeby bardziej zmobilizować do regularnej modlitwy za dzieci, pragniemy stworzyć Róże Różańcowe Rodziców. W Różańcu Rodziców odmawia się codziennie jedną dziesiątkę różańca o ochronę oraz o błogosławieństwo dla dzieci. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej.

13. Zachęcamy do głosowania na projekt nr 21 Wrocławskiego Funduszu Obywatelskiego. Projekt ten dotyczy  placu sportowego przy naszej szkole.

14. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Trzebnicy. Początek w katedrze wrocławskiej o godz. 6.00, Msza św. w sanktuarium św. Jadwigi w Trzebnicy o godz. 16.30.