– w poniedziałek, wtorek i środę od Mszy św. wieczornej do godz. 21.30,

– w czwartek                                     od godz. 15.00 do 18.00

We wtorek podczas adoracji dyżur modlitwy wstawienniczej, w czwartek wspólna modlitwa różańcowa o godz. 17.30.

2. W związku z zagrożeniem powodziowym przełożyliśmy o tydzień spotkania dla dzieci komunijnych i ich rodziców.

Pierwszą grupę  zapraszamy w przyszłą niedzielę  29 września po Mszy św. o 12.30

Drugą grupę zapraszamy za dwa tygodnie 6 października po Mszy św. o godz. 12.30.

Dzieci wczesnokomunijne zapraszamy również 6 października po Mszy św. o 12.30.

3, Poradnia Rodzinna zaprasza mamy z małymi dziećmi na spotkanie  we wtorek o 10.00.

4. Wspólnota Emaus zaprasza na spotkanie modlitewne w czwartek o godz. 19.00.

5. Kompania Jonatana zaprasza dzieci i młodzież na Mszę św. i spotkania w piątek o godz. 18.00. Spotkanie odbywają się w czterech grupach wiekowych:

– dzieci od 4 do 6 lat oaz dzieci od 7 do 10 lat (od godz. 18.00 w salach na piętrze)

– juniorzy i młodzież (po Mszy św.).

6. Kompania Rodzin Jonatana zaprasza  małżonków na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 ks. biskup Jacek Kiciński udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Spotkania przed bierzmowaniem we wtorek i piątek po Mszach św. wieczornych. Spowiedź w piątek i sobotę od godz. 17.00.

8. Uczniów klas ósmych, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do bierzmowania  zapraszamy na spotkanie w niedzielę 6 października o godz. 19.00.

Kandydatów do bierzmowania, którzy będą kontynuować swoje przygotowanie, zapraszamy na spotkanie w niedzielę 13 października o godz. 19.00.

9. Seniorów zapraszamy na spotkanie 5  października o godz. 10.00.

10. Pierwsze spotkanie Zespołu Synodalnego odbędzie się 30 września w poniedziałek o godz. 19.00 Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które pracowały w zespole prezydialnym ubiegłym roku.  Ponadto zapraszamy nowe osoby, które chcą dołączyć do prac zespołu synodalnego.

11. Rozpoczynamy w parafii Szkołę Uczniostwa. Temat 1 spotkania – Moja tożsamość w Bogu. Świadomość rzeczywistości duchowej będzie w sobotę 5 października o godz. 15.00. Więcej informacji i sposób rejestracji na plakatach i na stronie internetowej.

12. Spotkanie Kursy Biblijnego odbędzie się 14 października o 19.00. Usłyszymy wykład ks. Rajmund Pietkiewicza  pt. Pełnia czasu.

13. Spotkanie grupy wsparcia dla opiekunów  odbędzie się 28 września o 15.45.  Temat spotkania: „Porozmawiajmy o potrzebach”.

14. Dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbiórka pieniędzy na poszkodowanych w wyniku powodzi.