1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

– w poniedziałek, wtorek i środę    od Mszy św. wieczornej do godz. 21.30,

– w czwartek                                     od godz. 15.00 do 18.00

We wtorek podczas adoracji dyżur modlitwy wstawienniczej, w czwartek wspólna modlitwa różańcowa o godz. 17.30.

3. Wspólnota Emaus zaprasza na spotkanie modlitewne w czwartek o godz. 19.00.

4. W piątek przed południem Komunia św. u chorych.

5. Spowiedź w piątek od godz. 17.00 do 18.00 oraz po Mszy św. Przypominamy, że spowiedź jest pół godz. przed Każdą Mszą św.

6. Wspólnota Kompania Jonatana zaprasza dzieci, młodzież i rodziców i wszystkich dorosłych na Mszę św., adorację Najświętszego Sakramentu i wspólne uwielbienie w piątek o godz. 18.00.

7. W sobotę po Mszy św.  o godz. 9.00 Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca.

8. Rodziców dzieci komunijnych z klas trzecich zapraszamy na spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.

Rodziców zainteresowanych wczesną Komunią św. zapraszamy na spotkanie również w przyszłą niedzielę, ale po Mszy św. o godz. 11.00.

9. Za dwa tygodnie, 15 września przeżywać będziemy odpust parafialny. O 12.30 uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. biskupa Piotra Wawrzynka.

10. Po Mszy św. odpustowej zapraszamy na Piknik Parafialny. Będzie scena otwarta, aby móc zaprezentować przed światem własne talenty, nie tylko wokalno-instrumentalnie. Postaramy się zapewnić ciepły posiłek dla każdego. Szykujemy również lody, gofry, dmuchańce, bańki, warsztaty dla dzieci i wiele innych atrakcji.  Można nas wesprzeć ciastem, ciepłym posiłkiem, dostępnością w dzień imprezy i na wiele innych sposobów. Wszystkie atrakcje będą dostępne za symboliczną opłatą.
Wszystkich chętnych do aktywnego wsparcia pikniku, zapraszamy na spotkanie organizacyjne we wtorek 3 września o godz. 20.00.