1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu do 18.00.

– w poniedziałek, wtorek i środę    od Mszy św. wieczornej do godz. 21.30,

– w czwartek                                     od godz. 15.00 do 18.00.

We wtorek podczas adoracji dyżur modlitwy wstawienniczej.

3. Wspólnota Emaus zaprasza na spotkanie modlitewne w czwartek o godz. 19.00.

4. Fundacja im. Brata Alberta Warsztat Terapii Zajęciowej „Wspólnota” zaprasza na II Muzyczny Piknik z Bratem Albertem w sobotę 13 lipca w godz. od 14.00 do 18.00 przy ul. Smoczej 4.

5. W sobotę 13 lipca po Mszy św. Wieczornej Nabożeństwo Fatimskie.

6. Serdecznie zapraszamy na warsztaty „Las w słoju”, na których każdy z uczestników wykona swój własny mikrolas zamknięty w szklanym słoju. Celem warsztatów jest nie tylko poznanie techniki wykonywania tak zwanych lasów, ale przede wszystkim pomoc chorej dziewczynce, która mieliśmy okazję poznać- Dianie. Dochód z warsztatów będzie przekazany na jej leczenie. Termin warsztatów: sobota 13 lipca, godz. 17.00 Jeżeli zgłosi się więcej osób zrobimy kilka grup o różnych godzinach. Koszt 150 zł. Informacje i zapisy od jutra na stronie internetowej parafii.

7. Kolejne spotkanie grupy wsparcia dla opiekunów osób chorych i  starszych odbędzie się 20 lipca w godzinach 15.45 – 17.45. Będziemy gościć fizjoterapeutkę, która pokaże nam jak bezpiecznie przemieszczać i zmieniać pozycję osoby chorej.