1. Dziś o 17.30 nabożeństwo czerwcowe.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu:

– w poniedziałek, wtorek i środę    od Mszy św. wieczornej do godz. 21.30,

– w czwartek                                     od godz. 15.00 do 18.00.

We wtorek podczas adoracji dyżur modlitwy wstawienniczej.

3. Wspólnota Emaus zaprasza na spotkanie modlitewne w czwartek o godz. 19.00.

4. W piątek przed południem komunia św. u chorych.

5. Spowiedź św. w piątek od godz. 17.00.

6. W sobotę po Mszy św.  o godz. 9.00  Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca.

7. Panie zapraszamy na Boskie Spotkanie Kobiet w sobotę 6 lipca o godz. 16.00. Temat spotkania: Błogosławieństwo Boże. Informacja i zapisy na plakatach i stronie internetowej parafii.

8. Serdecznie zapraszamy na warsztaty „Las w słoju”, na których każdy z uczestników wykona swój własny mikrolas zamknięty w szklanym słoju. Celem warsztatów jest nie tylko poznanie techniki wykonywania tak zwanych lasów, ale przede wszystkim pomoc chorej dziewczynce, która mieliśmy okazję poznać- Dianie. Dochód z warsztatów będzie przekazany na jej leczenie. Termin warsztatów: sobota 12 lipca, godz. 17.00 Jeżeli zgłosi się więcej osób zrobimy kilka grup o różnych godzinach. Koszt 150 zł. Informacje i zapisy od jutra na stronie internetowej parafii.

9. Parafia Ojców Redemptorystów z ul. W.ittiga organizuje  pielgrzymkę do Gruzji i Armenii w dniach 13-24 sierpnia bieżącego roku. Koszt Pielgrzymki – 6000 zł i 180.  Euro. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Gdyby ktoś był zainteresowany, kontakt do organizatora można uzyskać w zakrystii.

Skip to content