– przed Mszą św. o godz. 9.30 zmiana Tajemnic Różańcowych,

– adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00,

– o 17.30 nabożeństwo czerwcowe,

– o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa starsza).

2. Zapraszamy na koncert organowy o godz. 13.30. Duet organistów, Aleksandra i Mariusz Kozieł, zaprezentują muzykę kompozytorów od XVIII do XX wieku, w opracowaniach na organy solo i na cztery ręce.

3. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy:

od poniedziałku do środy                           po Mszach św. wieczornych

od czwartku do soboty                                po Mszach św. porannych

w niedziele                                                     o godz. 17.30

– w poniedziałek, wtorek i środę             od Mszy św. wieczornej do godz. 21.30,

– w czwartek                                                  od godz. 15.00 do 18.00.

We wtorek podczas adoracji dyżur modlitwy wstawienniczej.

5. Wspólnota Emaus zaprasza w czwartek na spotkanie modlitewne.

6. W piątek przed południem Komunia św. u chorych.

7. Spowiedź św. w piątek od godz. 17.00.

8. Dzieci młodzież oraz wszystkich dorosłych zapraszamy na Mszę św., adorację Najświętszego Sakramentu i wspólne uwielbienie w piątek o godz. 18.00.

9. Seniorów zapraszamy na spotkanie w sobotę 8 czerwca o godz. 10.00. Tym razem pan Andrzej Mas zaprezentuje film o Ziemi Świętej.

10. Zapraszamy na weekend ojca z dziećmi z nocowaniem w lesie – w dniach 8-9 czerwca w okolicach Kotowic. Szczegóły i zapisy na stronie Parafii i plakatach.

11. Panie zapraszamy na Boskie Spotkanie Kobiet w sobotę 8 czerwca o godz. 16.00.  w sali na górze. Temat spotkania: Biblijne matki.

12. W przyszłą niedzielę rozpoczną się Renowacje Misji Świętych.  Nauki będą głosić ojcowie dominikanie Tomasz Nowak oraz Mateusz Kosior.

Porządek Renowacji:

W niedzielę nauki podczas wszystkich Mszy św. O 19.00 spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania.

Od poniedziałku do środy Msze św. z naukami o godz. 9.30, 18.00 i 19.30.

Modlitwa wieczorna o godz. 20.30.

13. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 przeżywać będziemy Rocznicę I Komunii św.

Próba przed uroczystością w czwartek o godz. 17.00. Spowiedź św. w piątek od godz. 17.00 oraz w sobotę od godz. 10.00 do 11.00.

14. W sobotę 15 czerwca 1. i 14. Drużyna Wrocławska Skautów Europy zaprasza dziewczyny i chłopaków w wieku 11-16 lat na otwartą zbiórkę, gdzie będą mogli doświadczyć przygody w harcerskim stylu. Na miejscu wraz z zastępami będą drużynowi, którzy chętnie opowiedzą zainteresowanym rodzicom o tym jak działa Skauting, czyli Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” Federacji Skautingu Europejskiego.

Zapisy w zakrystii lub u Drużynowej Anny Klin – telefon kontaktowy na plakacie.

14. Kolejne spotkanie grupy wsparcia opiekunów osób chorych i starszych odbędzie się 15 czerwca o 15.45. Temat czerwcowy brzmi: „Wdzięczność – do czego jest nam potrzebna?”

15. Dzieci i młodzież zapraszamy na rekolekcje wakacyjne w dniach od 27 lipca do 3 sierpnia w Zembrzycach. Informacje i zapisy na stronie internetowej parafii.