– po Mszy św. o godz. 13.30 Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie.

– o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa młodsza).

– w poniedziałek, wtorek i środę od Mszy św. wieczornej do godz. 21.30

– w czwartek                                                od godz. 15.00 do 18.00.

We wtorek podczas Adoracji dyżur modlitwy wstawienniczej.

3. Nabożeństwa majowe odprawiać będziemy:

w poniedziałki, wtorki i środy      po Mszach św. wieczornych,

w czwartki, piątki i soboty             po Mszach św. porannych,

w niedziele i święta                         o godz. 17.30

4. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie modlitewne wspólnoty Emaus.

5. W piątek 3 maja przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.

6. Komunia św. u chorych będzie w drugi piątek miesiąca, to jest 10 maja .

7. Seniorów zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 10.00. Gościem spotkania będzie pani Beata Domagała, która opowie o znaczeniu Ikon w Kościele oraz o tym, jak własnoręcznie można napisać Ikonę. Zapraszamy seniorów i wszystkich zaineresowanych.

8. W sobotę po Mszy św. o godz. 9.00 Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca.

9. W przyszłą niedzielę:

– przed Mszą św. o godz. 9.30 zmiana Tajemnic Różańcowych,

– Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu,

– taca przeznaczona będzie na prace remontowe w dawnej kaplicy.

10. Kolejne spotkanie Kuru Biblijnego odbędzie się 6 maja o godz. 19.00. Usłyszymy wykład Królowie i Prorocy Izraela.

11. Zapraszamy na cykl warsztatów „Patrz głębiej” o radzeniu sobie w sytuacjach konfliktowych w oparciu o „Porozumienie bez przemocy”. Informacje i zapisy na stronie internatowej parafii.

12. Zapraszamy na czuwanie modlitewne w Wigilię Zesłania Ducha Świętego w sobotę 18 maja. Początek o godz. 19.30. Podczas czuwania będzie uwielbienie, Msza św., katecheza, adoracja Najświętszego Sakramentu.

13. Parafia organizuje rekolekcje wakacyjne dla dzieci i młodzieży w dniach od 27 lipca do 3 sierpnia w Zembrzycach. Informacje i zapisy na stronie internetowej parafii.