– po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dzieci wczesnokomunijnych,

– po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców,

– o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa młodsza).

2. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie zespołu presynodalnego.

– w poniedziałek, wtorek i środę    od Mszy św. wieczornej do godz. 21.30

– w czwartek                                     od godz. 15.00 do 18.00.

We wtorek podczas Adoracji dyżur modlitwy wstawienniczej.

4. W każdą środę o godzinie 17:00 w salce na górze odbywają się spotkania grupy Al-Anon, na które zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują takiego wsparcia. Grupy rodzinne Al-Anon są wspólnotą krewnych i przyjaciół alkoholików i istnieją w celu dzielenia się swoim doświadczeniem, siłą i nadzieją.

5. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie modlitewne wspólnoty Emaus.

6. Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. i spotkania w piątek o 18.00.

7. Kolejne spotkanie dla seniorów odbędzie się w sobotę 20 kwietnia o godz. 10.00. Temat spotkania: Misje na Filipinach. Usłyszymy świadectwo świeckich misjonarzy  Karola i Karoliny Fromontów, którzy 11 lat pracowali na misyjnych.

8. Nastolatków zapraszamy na wiosenny, religijny i integracyjny wyjazd  do Dusznik Zdroju w dniach od 19 do 21 kwietnia. Informacje i zapisy u ks. wikariusza.

9. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w poniedziałek 6 maja. Zapisy w zakrystii.

10. Parafia Ojców Redemptorystów z ul. Wittiga organizuje  pielgrzymkę do Gruzji i Armenii w dniach 13-24 sierpnia bieżącego roku. Koszt Pielgrzymki – 6000 zł i 180.  Euro. Więcej informacji oraz kontakt do organizatora na programach, które są na stoliku przy wejściu do kościoła.