– przed Mszą św. o godz. 9.30 zmiana Tajemnic Różańcowych

– po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu,

2. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

3. Spotkanie Kursu Biblijnego odbędzie się w poniedziałek 8 kwietnia o 19.00. Usłyszymy wykład o Księdze Wyjścia.

– w poniedziałek, wtorek i środę    od Mszy św. wieczornej do godz. 21.30

– w czwartek                                     od godz. 15.00 do 18.00.

We wtorek podczas Adoracji dyżur modlitwy wstawienniczej.

5. We wtorek o 10.00 Kawa z Maryją, na którą zapraszamy mamy z małymi dziećmi.

6. W każdą środę o godzinie 17:00 w salce na górze odbywają się spotkania grupy Al-Anon, na które zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują takiego wsparcia. Grupy rodzinne Al-Anon są wspólnotą krewnych i przyjaciół alkoholików i istnieją w celu dzielenia się swoim doświadczeniem, siłą i nadzieją.

7. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie modlitewne wspólnoty Emaus.

8. Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. i spotkania w piątek o 18.00.

9. W sobotę 13 kwietnia po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Fatimskie.

10. Wszystkie dzieci komunijne oraz rodziców zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.30. Po Mszy będzie spotkanie.

11. Dzieci wczesnokomunijne zapraszamy na spotkania w niedziele 14 lub 20 kwietnia po Mszy św. o godz. 11.00.

12. Kandydatów do bierzmowania, uczniów klas ósmych, zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 19.00.

13. Spotkanie zespołu presynodalnego odbędzie się 15 kwietnia o 19.00.

14. Kolejne spotkanie dla seniorów odbędzie się w sobotę 20 kwietnia o godz. 10.00. Temat spotkania: Misje na Filipinach. Usłyszymy świadectwo świeckich misjonarzy  Karola i Karoliny Fromontów, którzy ponad 11 lat pracowali na misyjnych.

15. Nastolatków zapraszamy na wiosenny, religijny i integracyjny wyjazd  do Dusznik Zdroju w dniach od 19 do 21 kwietnia. Informacje i zapisy u ks. wikariusza.

16. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w poniedziałek 6 maja. Zapisy w zakrystii.