o godz. 13.30 dodatkowa Msza św. dla dzieci wczesnokomunijnych.

– o godz. 17.00 Gorzkie Żale,

– o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa starsza)

2. Wraz z całym Kościołem w Polce do 24 marca modlić w intencji Ojczyzny, zgody narodowej oraz poszanowania życia za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli oraz bł. Jerzego Popiełuszki:

w niedziele                            o godz. 17.00 (podczas nabożeństwa)

w dni powszednie   po Mszach św. wieczornych

3. Przypominamy, że spowiedź jest codziennie pół godz. przed Mszą św.

4. Adoracja Najświętszego sakramentu:

– w poniedziałek, wtorek i środę              od Mszy św. wieczornej do godz. 21.30

– w czwartek                                                 od godz. 15.00 do 18.00.

We wtorek podczas adoracji dyżur modlitwy wstawienniczej.

5. We wtorek o godz. 19.00 kolejne spotkanie kursu Alpha. Serdecznie zapraszamy.

6. Wspólnota Emaus zaprasza na wieczór pieśni wielkopostnych w czwartek 21 marca o 19.00. Śpiew poprowadzą Schola Gregoriana Silesiensis i Schola Mulierum Silesiensis.

7. W piątek o godz. 17.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

8. Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. i spotkania w piątek o godz. 18.00.

9. Kolejne spotkanie dla seniorów w sobotę 23 marca o godz. 10.00. Usłyszymy wykład pani Elżbiety Drozdowskiej „Recepta na długie i szczęśliwe życie św. Hildegardy z Bingen. Serdecznie zapraszamy seniorów i wszystkich zainteresowanych.  Z wyprzedzeniem informujemy, że 6 maja planowana jest pielgrzymka do Częstochowy.

10. Aby zagłębić się jeszcze bardziej w tajemnicę nadchodzącego Triduum Paschalnego oraz odkryć i lepiej zrozumieć korzenie Eucharystii, zapraszamy na kolację sederową, podczas której będziemy przyglądać się porządkowi, w jakim po raz ostatni odbywał ją Jezus ze swoimi uczniami. Zapraszamy do sali na piętrze w sobotę 23 marca od godz. 17.00 do 20.00. Szczegółowe informacje i zapisy na stornie internetowej parafii.

11. Panów zapraszamy na Ekstremalny Weekend Charakteru od 4 do 7 kwietnia.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii.

12. Zapraszamy na Warsztaty Śpiewania Psalmów prowadzone przez Diecezjalną Diakonię Ruchu Światło-Życie 13 kwietnia w naszej parafii. Do udziału w kursie zachęcamy zarówno początkujących, którzy chcieliby uzyskać pomoc w nauce śpiewu psalmów responsoryjnych podczas liturgii mszy świętej, jak i pragnących rozwinąć już posiadane umiejętności lub poszerzyć swoją wiedzę.

13. Kompania Rodzin Jonatana zaprasza na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.

14. Kolejne spotkanie Kursu Biblijnego odbędzie się 8 kwietnia o godz. 19.00. Temat wykładu: Księga Wyjścia.

13. W łączniku można kupić Paschaliki wielkanocne Caritas.