– o godz. 17.00 Gorzkie Żale,

– o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa młodsza)

2.  Spotkanie zespołu presynodalnego odbędzie się w poniedziałek godz. 19.00.

3. Adoracja Najświętszego sakramentu:

– w poniedziałek, wtorek i środę              od Mszy św. wieczornej do godz. 21.30

– w czwartek                                               od godz. 15.00 do 18.00.

We wtorek podczas adoracji dyżur modlitwy wstawienniczej.

W tym tygodniu będzie również adoracja najświętszego sakramentu w ramach inicjatywy 24 godz. Męki Pańskiej. Adoracja rozpocznie się w piątek o godz. 19.00 i zakończy w sobotę o 17.00.

4. We wtorek o godz. 19.00 pierwsze spotkanie kursu Alpha. Serdecznie zapraszamy.

5. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie modlitewne wspólnoty Emaus.

6. W piątek o godz. 17.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

7. Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. i spotkania w piątek o godz. 18.00.

8. Róże Różańcowe zapraszamy na spotkanie w sobotę po Mszy św. o godz. 9.00.

9. Kolejne spotkanie dla seniorów w sobotę 23 marca o godz. 10.00. Z wyprzedzeniem informujemy, że 6 maja planowana jest pielgrzymka do Częstochowy

10. Drugie spotkanie grupy wsparcia dla opiekunów osób chorych, starszych, niepełnosprawnych odbędzie się w 16 marca od godz. 15.45 do 17.45.   Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby jeszcze dołączyć.

11. Panie zapraszamy na jednodniowy kobiecy wyjazd w Rudawy Janowickie w sobotę 16 marca. W ramach wyjazdu wspólna wędrówka, dzielenie się Słowem Bożym, ognisko i wspólny posiłek.

12. Aby zagłębić się jeszcze bardziej w tajemnicę nadchodzącego Triduum Paschalnego oraz odkryć i lepiej zrozumieć korzenie Eucharystii, zapraszamy na kolację sederową, podczas której będziemy przyglądać się porządkowi, w jakim po raz ostatni odbywał ją Jezus ze swoimi uczniami.

Zapraszamy do sali na piętrze w sobotę 23 marca od godz. 17.00 do 20.00. Szczegółowe informacje i zapisy na stornie internetowej parafii.

13. Panów zapraszamy na Ekstremalny Weekend Charakteru od 4 do 7 kwietnia.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii.

14. W łączniku można kupić Paschaliki wielkanocne Caritas.