– po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dzieci wczesnokomunijnych,

– po Mszy o 12.30 spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców (grupa trzecia),

– o godz. 17.00 Gorzkie Żale,

– o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa starsza)

2. Od tego tygodnia adoracja Najświętszego sakramentu będzie:

– w poniedziałek, wtorek i środę              od Mszy św. wieczornej do godz. 21.30

– w czwartek                                               od godz. 15.00 do 18.00.

We wtorek podczas adoracji dyżur modlitwy wstawienniczej.

3. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie modlitewne wspólnoty Emaus.

4. W piątek o godz. 17.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

5. Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. i spotkania w piątek o godz. 18.00.

6. Rozpoczynamy cykl spotkań dedykowanych dla seniorów (ale zapraszamy też wszystkich innych chętnych). Będziemy rozmawiać o zdrowiu, zainteresowaniach, uczyć się nowych umiejętności, zapraszać ciekawych ludzi. Na pierwsze spotkanie  zaprosiliśmy lekarza medycyny rodzinnej Zbigniewa Tyszkowskiego, który wraz z żoną był na misjach  na Madagaskarze. Spotkanie będzie w sobotę  24 lutego o godz. 10.00. Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej.

7. Kompania Rodzin Jonatana zaprasza małżonków oraz całe rodziny na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. W ramach spotkania będzie wspólna modlitwa, konferencja, grupki dzielenia i agapa. Będzie również zapewniona opieka dla dzieci.

8. Zapraszamy na kolejną edycję kursu Alpha.  Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek 5 marca o godz. 19.00 w sali na górze.

9. Informujemy, że kolejna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w naszej parafii będzie 8 marca.