– po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie Kompanii Rodzin Jonatana,

– o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania (uczniów szkół ponadpodstawowych).

2. Ksiądz Arcybiskup zaprasza na Diecezjalne Spotkanie Zespołów Presynodalnych dziś o godz. 15.00 w kościele Najświętszej Maryi Panny na Piasku. Spotkanie parafialnego zespołu presynodalnego odbędzie się w jutro o godz. 19.00.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek i środę od Mszy św. wieczornej do 21.30.

We wtorek podczas adoracji dyżur modlitwy wstawienniczej.

4. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym.

5. W piątek przed południem Komunia św. u chorych.

6. Spowiedź w piątek od godz. 17.00.

7. Dorosłych, dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św., adorację Najświętszego Sakramentu oraz wspólne uwielbienie w piątek o godz. 18.00. Zaproszenie kierujemy szczególnie do dzieci, bo po modlitwie będzie spotkanie za św. Mikołajem.

8. W sobotę po Mszy św. o godz. 9.00 Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca.

9. Zapraszamy na kolejne warsztaty modlitwy ruchem i tańcem w sobotę od godz. 15.00 do 18.00.

10. Panie zapraszamy na spotkanie o nazwie „Boskie Spotkanie Kobiet” w sobotę 2 grudnia od godz. 16.00 do 18.00 w sali na górze. Temat spotkania: „Serce kobiety. O cierpliwości i nadzieli”.

11. W przyszłą niedzielę rozpocznie się Adwent. Z tej racji zapraszamy na czuwanie modlitewne w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00. W ramach czuwanie będzie modlitwa uwielbienia, uroczysta liturgia godzin oraz adoracja Najświętszego Sakramentu do 23.00.

Już teraz zachęcamy do udziału w Roratach codziennie o godz. 6.00.

Rekolekcje adwentowe rozpoczniemy w niedzielę 10 grudnia.

12. W przyszłą niedzielę:

– przed Mszą św. o godz. 9.30 zmiana Tajemnic Różańcowych,

– po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu,

– taca będzie przeznaczona na dalsze prace remontowe.

13. Rodziców i dzieci, które do I Komunii św. przystąpią w pierwszym terminie, zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30. Pozostałe dzieci komunijne zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.00.

14. Kolejne spotkanie Szkoły Biblijnej odbędzie się w poniedziałek 4 grudnia o godz. 19.00.

15. Panów zapraszamy na Dzień Formacyjny dla Mężczyzn w sobotę 9 grudnia od 10.00 do 17.00. W ramach spotkania będzie Msza św. konferencje, panel dyskusyjny, czas dzielenia, męskie uwielbienie.

Informacje o wszystkich wydarzeniach są na plakatach oraz na stronie internetowej parafii.