33 NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 listopada 2023 r.

- po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dzieci wczesnokomunijnych,
- po Mszy  św. o godz. 12.30 spotkanie dzieci komunijnych (grupa trzecia),
- o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania (uczniowie klas ósmych).

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek i środę od Mszy św. wieczornej do 21.30.
We wtorek podczas adoracji dyżur modlitwy wstawienniczej.

3. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym.

7. Zapraszamy na Mszę św. i spotkania Kompanii Jonatana w piątek o godz. 18.00.
Spotkania odbywają się w trzech grupach:
- dzieci w wieku od 4 do 6 lat
- dzieci od 7 do 10 lat
- młodzież
Na spotkaniu dla młodzieży będzie katecheza ks. Rajmunda Pietkiewicza o Piśmie św.

8. Rodziców oraz bliskich osób dotkniętych śmiercią dziecka poczętego zapraszamy na dzień skupienia w sobotę 25 listopada od godz. 14.00 do 17.30. Informacje na stronie internetowej parafii.

9. Zapraszamy na spotkanie Rodzin Kompanii Jonatana w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. W ramach spotkanie będzie konferencja ks. Mieczysława Łusiaka o uczuciach, agapa i praca w małych grupach. Podczas spotkanie będzie zapewniona opieka nad dziećmi wraz z ciepłym posiłkiem.

10. Ksiądz Arcybiskup zaprasza na Diecezjalne Spotkanie Zespołów Presynodalnych w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w kościele Najświętszej Maryi Panny na Piasku. Spotkanie parafialnego zespołu odbędzie się w przyszły poniedziałek 27 listopada o godz. 19.00.

11. Panie zapraszamy na spotkanie o nazwie „Boskie Spotkanie Kobiet” w sobotę 2 grudnia od godz. 16.00 do 18.00 w Sali na górze. Temat spotkania: „Serce kobiety. O cierpliwości i nadzieli”.

12. Kolejne spotkanie Szkoły Biblijnej odbędzie się w poniedziałek 4 grudnia o godz. 19.00. Wykład „Jak czytać Stary testament? Musi się wypełnić wszystko, co jest o mnie napisane w Prawie Mojżesza (Łk 24.44)” wygłosi ks. Rajmund Pietkiewicz.

13. Panów zapraszamy na Dzień Formacyjny dla Mężczyzn w sobotę 9 grudnia od 10.00 do 17.00. W ramach spotkania będzie Msza św. konferencje, panel dyskusyjny, czas dzielenia, męskie uwielbienie.
Informacje o wszystkich wydarzeniach są na plakatach oraz na stronie internetowej parafii.