24 NIEDZIELA ZWYKŁA  - 17 września 2023 r.

1. Kandydatów do bierzmowania, uczniów klas VIII, zapraszamy na spotkanie dziś o 19.00.

2. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy:
- w poniedziałki, wtorki i środy           po Mszach św. wieczornych,
- w czwartki, piątki i soboty                po Mszach św. porannych,
- w niedziele                                       o godz. 17.30.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek i  środę po Mszy św. wieczornej do godz. 21.30.

4. We wtorek podczas adoracji dyżur modlitwy wstawienniczej.

5. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie modlitewne Wspólnoty Emaus.

6. Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. oraz  spotkania formacyjne w piątek o godz. 18.00. Ponadto zapraszamy na dzień wspólnoty Kompanii Jonatana. W planie Msza św. wspólne ognisko, konferencja i adoracja Najświętszego Sakramentu. Początek o godz. 16.00.

7. W piątek po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Fatimskie.

8. Dzieci komunijne oraz rodziców zapraszamy na spotkanie w przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.

9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poznać ten ruch.

10. Pierwsze spotkanie Kursu Biblijnego odbędzie się 17 października o godz. 19.00 Wykład inauguracyjny wygłosi ks. Mariusz Rosik.

11. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Trzebnicy w sobotę 21 października. Początek w katedrze wrocławskiej o godz. 6.00.

12. Zapraszamy na pielgrzymkę do Gietrzwałdu w dniach od 20-22 października.
Szczegóły i kontakt do organizatora są na plakatach oraz  na stronie internetowej parafii.

13. Dzieci oraz rodziców zapraszamy na paradę oraz bal wszystkich 31 października. Początek o godz. 18.00 na boisku przy ul. Gitarowej.

14. Zapraszamy na kurs obserwacji i analizy kobiecego cyklu ze spotkaniem stacjonarnym, które odbędzie się 18 listopada w naszym Domu Parafialnym! Wszystkie informacje na stronie parafialnej.