24 NIEDZIELA ZWYKŁA  - 17 września 2023 r.

1. Serdecznie dziękujemy za udział we wczorajszym odpustowym pikniku rodzinnym. Szczególnie dziękujemy wszystkim, którzy zorganizowali piknik oraz przygotowali poczęstunki.

2. Kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych zapraszamy na spotkanie dziś o godz. 19.00. Grupę najstarszą oraz uczniów klas ósmych zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek i  środę po Mszy św. wieczornej do godz. 21.30.

4. We wtorek podczas adoracji dyżur modlitwy wstawienniczej.

5. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie modlitewne Wspólnoty Emaus.

6. Zapraszamy na spotkanie Kompanii Jonatana w piątek o godz. 18.00. Spotkania odbywają się w trzech grupach:
- dzieci w wieku od 4 do 6 lat
- dzieci od 7 do 10 lat
- młodzież

7. W sobotę 23 września odbędzie się spotkanie młodzieży na Ślęży. Zapisy u ks. wikariusza Wojciecha.

8. Kompania Rodzin Jonatana zaprasza na spotkanie w przyszłą niedzielę 24 września. Po Mszy św. o godz. 11.00 w sali na górze będzie katecheza ks. Mieczysława Łusiaka SJ o komunikacji, następnie agapa i prezentacja pracy wspólnoty. Zapraszamy całe rodziny z dziećmi.

9. Pierwsze spotkanie synodalne rejonu Wrocław-Katedra oraz Wrocław-Sępolno, czyli naszego dekanatu, odbędzie się w poniedziałek 25 września o godz. 19:30 w katedrze. Natomiast pierwsze spotkanie naszej parafialnej grupy presynodalnej odbędzie się 2 października o godz. 19.00. Do grupy presynodlanej można się jeszcze zapisać do końca tego miesiąca.

10. Zapraszamy na kolejną edycję Ekstremalnego Weekendu Charakteru już za miesiąc od 12 do 15 października. To wyjazd dla pełnoletnich mężczyzn, gdzie bez technologii i wygody spotykamy Boga w samym środku trudności i wyzwań. Zapisy przez stronę internetową: 4muszkieter.pl, szczegóły na plakacie i ulotkach.

OGŁOSZENIE RADY OSIEDLA:
Zachęcamy wszystkich Mieszkańców do głosowania na 2 projekty Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego dla naszego osiedla. W niedzielę 24 września można będzie po Mszach Świętych oddać głos, prosimy aby zabrać ze sobą PESEL.