OGŁOSZENIA PARAFIALNE
1. Osoby, które pragną zaangażować się w prace zespołu presynodalnego prosimy o zgłoszenie się w zakrystii do przyszłej niedzieli.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek i  środę po Mszy św. wieczornej do godz. 21.30.

3. We wtorek podczas adoracji dyżur modlitwy wstawienniczej.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie modlitewne Wspólnoty Emaus.

5. Wszystkie wspólnoty i grupy działające w parafii zapraszamy w piątek o godz. 18.00 na Mszę św. i wspólną modlitwę uwielbienia na rozpoczęcie nowego roku formacyjnego.  Zaproszenie to kierujemy również do wszystkich, to znaczy dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcą bardziej włączyć się w życie całej wspólnoty parafialnej.

6. Wszystkich ministrantów, również dorosłych oraz wszystkich, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy na ognisko w sobotę o godz. 17.00.

7. Z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 modlić się będziemy w intencji wszystkich uczniów i nauczycieli. Ponadto poświęcimy tornistry i przybory szkolne uczniom klas pierwszych.

8. Dzieci. które w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii św. zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w przyszłą niedzielę 10 września o godz. 11.00.

9. Rodziców, którzy są zainteresowani wczesną Komunią św. zapraszamy na spotkanie w niedzielę 10 września po Mszy św. o godz. 12.30.

10. Kandydatów do bierzmowania, grupę starszą, zapraszamy na spotkanie w niedzielę 10 września o godz. 19.00.

11. W niedzielę 17 września przezywać będziemy odpust parafialny. Z tej racji zapraszamy na Rodzinny Piknik Odpustowy w sobotę 16 września w godzinach od 12:00 do 16:00. Będzie to okazja do parafialnej integracji.  Wśród atrakcji między innymi: Występy parafialnych grup muzycznych, dmuchańce dla dzieci, gofry, kawa i herbata, popcorn, gra terenowa dla dzieci i młodzieży i inne.

12. W sobotę 23 września odbędzie się spotkanie młodzieży na Ślęży. W ramach spotkanie będzie wspólna wędrówka na szczyt, integracja, Msza św., uwielbienie i świadectwa. Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tym wydarzeniu prosimy o zgłaszanie się do ks. wikariusza Wojciecha.