1. Nabożeństwa majowe odprawiamy:

od poniedziałku do środy   po Mszach św. wieczornych,

od czwartku do soboty        po Mszach św. porannych

w niedziele i święta              o godz. 17.30

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek i środę po Mszy św. wieczornej.

3. We wtorek podczas adoracji dyżur modlitwy wstawienniczej.

4. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie modlitewne wspólnoty Emaus.

5. Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. i spotkania w piątek o godz. 18.00.

6. Róże Żywego Różańca zapraszamy na spotkanie w sobotę 20 maja po Mszy św. o godz. 9.00.

7. Msza św. i nabożeństwo z modlitwami o uzdrowienie w sobotę 20 maja o 18.00.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 druga grupa dzieci przystąpi do I Komunii św. Spowiedź św. dla dzieci komunijnych i ich rodzin w sobotę od godz. 10.00 do 11.00 oraz od 17.30.

9. Zapraszamy ojców z dziećmi od lat 6 na wspólny weekend z nocowaniem w lesie. Wyprawa pieszo lub na rowerze 20 i 21 maja do lasu koło Siechnic.

10. Zapraszamy na warsztat modlitwy ruchem i tańcem. w sobotę 20 maja w godz. od 15.00 do 18.00 w sali na górze.

11. W Wigilię Zesłania Ducha Świętego w naszej parafii odbędzie się czuwanie modlitewne. Rozpocznie się ono nieszporami o godz. 19.30, a zakończy jutrznią o świcie.

12. Serdecznie zapraszamy na Piknik Rodzinny, który odbędzie się z okazji Dnia dziecka w sobotę 3 czerwca  od godz. 10.00 do 16.00 na terenie wokół kościoła. Przewidziane są liczne atrakcje, między innymi gra terenowa, warsztaty malowania toreb, warkoczyki, dmuchańce, wata cukrowa, malowanie twarzy, gofry, grill, kawa.

Zapraszamy wszystkich: dzieci, dorosłych, rodziny, singli. Każdy jest mile widziany. Wstęp i atrakcje są darmowe.

13. Parafia organizuje rekolekcje wakacyjne:

- dla dzieci od 2 do 9 lipca w Mikoszewie,

- dla młodzieży od 13 do 22 lipca w Stroniu Śląskim

Informacje o zapisach na stronie internetowej parafii.