– po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców,

– po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie dzieci wczesnokomunijnych,

– o godz. 17.00 Gorzkie Żale,

– o godz. 19.00 spotkania kandydatów do bierzmowania.

2. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

3. W najbliższy wtorek o 10.00 spotkanie dla mam z małymi dziećmi przy Kawie z Maryją.

4. We wtorek o godz. 19.00 kolejne spotkanie kursu Alpha.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek i środę od Mszy św. wieczornej do godz. 21.30.

6. We wtorek dyżur modlitwy wstawienniczej.

7. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w czwartek  23 marca.  Zużyty sprzęt prosimy przynosić na podwórko obok garażu w środę i czwartek do  godz. 12.00.

8. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie modlitewne wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym Emaus.

9. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00.

10. Dzieci i młodzież zapraszamy na spotkania i Mszę św. w piątek o godz. 18.00.

11. W sobotę 25 marca Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny. Podczas Mszy św. o godz. 9.00 będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego.

12. Zapraszamy do udziału w 24-godzinnej  adoracji Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Męki Pańskiej. Adoracja rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.00 i zakończy w sobotę przed Mszą św. wieczorną.

13. Poradnia Rodzinna zaprasza na wiosenny cykl warsztatów z porozumienia bez przemocy, zatytułowanych „Odnaleźć siebie w relacjach”. Rozpoczęcie w poniedziałek 27 marca o  18.30. Zgłoszenia należy kierować na adres mailowy lub na numer telefonu Poradni Rodzinnej.

14. Mężczyzn zapraszamy  na dzień formacji sobotę 1 kwietnia od godz. 10.00 do 17.00. Będą męskie rozmowy, męska modlitwa, warsztaty i Eucharystia.

15. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszych misji parafiach, które przeżywać będziemy od 23 do 30 kwietnia. Przypominamy, że nauki będą głosić ojcowie dominikanie Tomasz Nowak i Mateusz Kosior.

16. W łączniku można nabyć wielkanocne paschaliki Caritas.