Dziś:

– przed Mszą św. o godz. 9.30 zmiana Tajemnic Różańcowych,

– po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00,

– o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

1. Zapraszamy na kolejny odcinek filmu o życiu Jezusa i Jego uczniów „The Chosen” w poniedziałek o godzinie 19.00 w dużej sali na piętrze.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek i środę od Mszy św. wieczornej do godz. 21.30.

3. We wtorek dyżur modlitwy wstawienniczej.

4. Dzieci i  młodzież zapraszamy na spotkania i Mszę św.  w piątek o godz. 18.00.

5. W sobotę 11 lutego, we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Z tej racji wszystkich chorych oraz w osoby w podeszłym wieku zapraszamy na Mszę św. w sobotę o godz. 9.00. Podczas Mszy zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych.

6. W przyszłą niedzielę kazania będzie głosił o. Urban Bąk. Ponadto po Mszy św. o godz. 12.30 eryguje nową Drogę Krzyżową. O. Urban będzie również zbierał ofiary do puszek na Franciszkański Ośrodek Pomocy Dzieciom w Głubczycach.

7. Spotkania dzieci komunijnych oraz wczesnokomunijnych ze względu na ferie będę w czwartą  niedzielę miesiąca, to jest 26 lutego.

8. Msza św. i nabożeństwo z modlitwami o uzdrowienie będzie w sobotę 25 lutego o godz. 18.00.

9. Osoby zainteresowane pisaniem ikon zapraszamy na kolejną edycję warsztatów ikonopisania. Pierwsze spotkanie 9 marca o godz. 17.00.

10. Zapraszamy na kolejną edycję Kursu Alpha. Alpha jest to cykl spotkań wyjaśniających podstawy wiary chrześcijańskiej. Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek 14 marca o godz. 19.00 w Domu Parafialnym.

11. W naszej parafii powstała nowa propozycja spotkań dla kobiet pod nazwą Macierzyństwo Matyi. Spotkania odbywać się będę w każdą pierwszą sobotę miesiąca Po Mszy św. i nabożeństwie. o godz. 9.00.

Ponadto zapraszamy na jednodniowe rekolekcje dla kobiet w sobotę 11 marca. Konferencje będzie głosiła p. Monika Gomułka.