OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W ramach świętowania Niedzieli Słowa Bożego zapraszamy do odwiedzenia wystawy historycznych i współczesnych wydań Biblii w łączniku prowadzącym do kaplicy.

Przed kościołem będziemy rozdawać okolicznościowe zakładki do Pisma Św. z bardzo prostymi wskazówkami jak dobrze czytać Boże Słowo.

Świętując Niedzielę Bożego Słowa chcemy także pamiętać o tych, których nie stać na zakup Pisma Św. Przed kościołem będziemy zbierać ofiary na zakup Pisma Św. dla misji sióstr Elżbietanek, które prowadzą ewangelizację i katechezę w Tanzanii.

Dziś o 16:00 zapraszamy do sali na górze na warsztaty „Jak czytać i rozważać Słowo Boże”.

Na stoliku są materiały do rozważania Bożego.

2. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie dziś o godz. 19.00.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek i środę od Mszy św. wieczornej do godz. 21.30

4. We wtorek dyżur modlitwy wstawienniczej.

5. Dzieci i młodzież zapraszamy na spotkania i Mszę św. w piątek o godz. 18.00.

6. Dzieci zapraszamy na Bal Karnawałowy w sobotę 4 lutego o godz. 16.00.

7. Zapraszamy wszystkich na wspólne oglądanie nowego serialu o życiu Jezusa i Jego uczniów „The Chosen” – w poniedziałki o godzinie 19.00 w dużej sali na piętrze. Po każdym odcinku będzie czas na rozmowę, dzielenie się wrażeniami i przemyśleniami. Zaczynamy od poniedziałku 23 stycznia.

8. Planujemy wysłać kolejny transport z darami na Ukrainę. Prosimy o przynoszenie takich produktów, jak artykuły spożywcze z długim okresem przydatności, ciepła odzież, bielizna termiczna. Artykułu te prosimy przynosić do salki parafialnej do 27 stycznia.

9. Zapraszamy na kolejną edycję Warsztatów Pisania Ikon dla początkujących, które rozpocznie się 10 marca. W naszej Parafii istnieje już spore grono miłośników tej sztuki, którzy od lat spotykają się i piszą kolejne ikony. Pisanie ikony to forma modlitwy, którą można poświęcić w konkretnej intencji. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

10. Porządek kolędy w tym tygodniu:

22.01.

Świętochłowicka, Zagrodnicza od 1 do 8