Chrzest Pański 8.01.2023

– po Mszy św. o godz. 12.30 Koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru,

– po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek i środę od Mszy św. wieczornej do godz. 21.30.

3. We wtorek dyżur modlitwy wstawienniczej.

4. Dzieci i młodzież zapraszamy na spotkania i Mszę św. w piątek o godz. 18.00.

5. W przyszłą niedzielę:

– po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców,

– po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie dzieci, które przystąpią do wczesnej komunii św.

6. Parafia organizuje rekolekcje dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych na Górze Świętej Anny w dniach od 18 do 24 lutego. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii oraz na tablicach ogłoszeń.

7. Porządek kolędy w tym tygodniu:

08.01.

Witosa

09.01.

Strumykowa, Dobrzykowicka, Chrząstawska

10.01.

wrotek

Odcinek

11.01.

Jelczańska, Laskowicka

12.01.

Zagajnikowa, Śródleśna, Nadolicka

13.01.

Błotna, Gitarowa numery parzyste od 4 do 20

14.01.

Leśna Przy Torze, Gitarowa nieparzyste od 3 do 9

15.01.

Słomiana, Siewna

8. Na kolędę można też umówić się w innym terminie. Plan kolędy na pozostałe dni jest na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

9. Msza św. i nabożeństwo z modlitwa o uzdrowienie będzie w sobotę 21 stycznia o godz. 18.00.

10. Zapraszamy wszystkich na wspólne oglądanie nowego serialu o życiu Jezusa i Jego uczniów „The Chosen” – w poniedziałki o godzinie 19.00 w dużej sali na piętrze. Po każdym odcinku będzie czas na rozmowę, dzielenie się wrażeniami i przemyśleniami. Zaczynamy od poniedziałku 23 stycznia.

11. Z wyprzedzeniem informujemy, że kolejna edycja Kursu Alpha rozpocznie się 14 marca.

12. W tym roku przeżywać będziemy misje parafialne od 23 do 30 kwietnia. Prowadzić je będą ojcowie dominikanie Tomasz Nowak oraz Mateusz Kosior.

13. Planujemy wysłać kolejny transport z darami na Ukrainę. Prosimy o przynoszenie takich produktów, jak artykuły spożywcze z długim okresem przydatności, ciepła odzież, bielizna termiczna. Artykułu te prosimy przynosić do salki parafialnej do 27 stycznia.