1. Porządek rekolekcji adwentowych:

– dziś nauki podczas wszystkich Mszy św.

– po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

– w poniedziałek, wtorek i środę Msze św. z naukami o 9.00, 18.00 i 19.30.

– spowiedź od poniedziałku do środy od 8.30 do 10.00 i od 17.30 do 20.00.

2. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie dziś o godz. 19.00.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek i środę po Mszy św. o 19.30 do godz. 21.30.

4. Roraty o godz. 6.00 codziennie o godz. oprócz czwartku.

5. W czwartek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00.

6. Dzieci i  młodzież zapraszamy na spotkania i  Mszę św. w piątek o 18.00.

7. W przyszłą nied9zielę po Mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie.

8. Serdecznie dziękujemy za wszystkie dary przekazane parafii w Hodowicy koło Lwowa.

9. W ramach świątecznej akcji Paczuszka dla Maluszka prowadzimy zbiórkę darów dla wrocławskiego Banku Niemowlaka. Potrzebne są zwłaszcza pampersy oraz artykuły higieniczne dla niemowląt i dzieci takie jak: kremy, środki do kąpieli, proszki do prania. Ofiarowane rzeczy prosimy przynosić do salki parafialnej w czasie Adwentu. Więcej szczegółów na plakatach oraz na stronie fundacji.

10. Dzieci i młodzież zapraszamy na rekolekcje na Górze św. Anny w dniach od 18 do 24 lutego przyszłego roku. Szygulowe informacje będą zamieszczone w tym tygodniu na naszej stronie internetowej.

11. Opłatki wigilijne oraz świece Caritas można nabyć w łączniku prowadzącym do kaplicy.

12. Materiały do rozważania Słowa Bożego są na stoliku.