• OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 5 kwietnia 2024

– przed Mszą św. o godz. 9.30 zmiana Tajemnic Różańcowych,

– po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu,

– o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa starsza).

2. Nabożeństwa majowe odprawiamy:

w poniedziałki, wtorki i środy        po Mszach św. wieczornych,

w czwartki, piątki i soboty              po Mszach św. porannych,

w niedziele i święta                          o godz. 17.30

3. Kolejne spotkanie Kuru Biblijnego w poniedziałek  o godz. 19.00. Usłyszymy wykład Królowie i Prorocy Izraela.

– w poniedziałek, wtorek i środę    od Mszy św. wieczornej do godz. 21.30

– w czwartek                                     od godz. 15.00 do 18.00.

5. We wtorek, podczas adoracji, o godz. 20.00 będzie modlitwa uwielbienia i modlitwy o uzdrowienie.

6. Zapraszamy na wykład Cuda św. Szarbela, który wygłosi pan Jacek Kotula w czwartek po Mszy św. wieczornej w ramach spotkania wspólnoty Emaus.

7. W piątek przed południem Komunia św. u chorych.

8. Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. i spotkania w piątek o godz. 18.00.

9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00 pierwsza grupa dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii św. Próba przed uroczystością we wtorek o godz. 17.00 i w piątek o godz. 19.00. Spowiedź św. dla dzieci komunijnych i ich rodzin w sobotę od godz. 10.00 do 11.00.

10. Zapraszamy na cykl warsztatów „Patrz głębiej” o radzeniu sobie w sytuacjach konfliktowych w oparciu o „Porozumienie bez przemocy”. Informacje i zapisy na stronie internatowej parafii.

11. Zapraszamy na czuwanie modlitewne w Wigilię Zesłania Ducha Świętego w sobotę 18 maja. Początek o godz. 19.30. Podczas czuwania będzie uwielbienie, Msza św., katecheza, adoracja Najświętszego Sakramentu.

12. Dzieci i młodzież zapraszamy na rekolekcje wakacyjne w dniach od 27 lipca do 3 sierpnia w Zembrzycach. Informacje i zapisy na stronie internetowej parafii.